JASEŁKA W 0B

fot. Archiwum

18 stycznia 2019 roku dzieci z klasy 0B zaprosiły dziadków, rodziców i rodzeństwo na jasełka pt."Oto narodził się wam Zbawiciel". Mała salka gimnastyczna po brzegi wypełniła się zaproszonymi gośćmi. Swoją obecnością zaszczycił nas także ksiądz prałat Stanisław Tabaka, który przyniósł dzieciom wielką torbę słodyczy. Po przedstawieniu dzieci złożyły dziadkom życzenia z okazji zbliżającego się ich święta. Następnie wszyscy wspólnie odtańczyli "Dzwonkowy taniec".
   Na koniec spotkania odbyła się licytacja szmacianych lalek uszytych przez uczniów naszej szkoły i ich rodziców w ramach piątej edycji projektu UNUCEF "Wszystkie kolory świata". Dzięki otwartym sercom rodziców i dziadków udało się zebrać 615 złotych. Serdecznie dziękujemy.

Elżbieta Giglewicz i Bożena Jeglińska