KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

fot. Adam Truchan

Przed świętami Bożego Narodzenia w naszej świetlicy został rozstrzygnięty konkurs na "KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ". Udział wzięło 20 uczniów z klas I-VII.

Oto wyniki:

Klasa I: I miejsce -Maja Stankiewicz, II miejsce - Natalia Kowalewska, III miejsce - Wiktor Sadowski, wyróżnienie: Alicja Zalewska, Katarzyna Bielecka, Zuzanna Zaręba, Julia Moroz, Oliwer Czycza.

Klasy I-II: I miejsce - Natalia Wojciechowska, Zofia Wiśniewska, Marianna Wasilewska, II miejsce- Martyna Jaroszewska i Lidia Leonarczyk, III miejsce- Amelia Sokołowska, Emilia Trocka, Oliwia Rożej i Zuzanna Konarzewska, wyróżnienie - Aniela Bandysz.

Klasy VI-VII: II miejsce - Martyna Dwojakowska, wyróżnienie - Wiktoria Jankowska.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki świąteczne.

Tej uroczystości towarzyszyło inne wydarzenie, tym razem kulinarne: WYPIEKANIE GOFRÓW. Panie z pomocą małych kucharzy przyrządziły świąteczne gofry piernikowe. Pięknie zapachniało w całej szkole, a pyszne gofry znikły w mig. Było słodko, smacznie i wesoło!