Kot w przedszkolu

10 czerwca 2013 r.

kotek1_13 kotek2_13 kotek3_13 kotek4_13 kotek5_13 kotek6_13 kotek7_13 kotek8_13 kotek9_13

fot.

W poniedziałek 10 czerwca w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Kot w butach".
Swoje zdolności aktorskie zaprezentowała grupa dzieci z Koła Teatralnego ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku.
             Bajka o mądrym, sprytnym i przedsiębiorczym kocie, który sprawia, że jego biedny i niezbyt zaradny pan odnosi sukces, zawładnęła sercami najmłodszych widzów.
Na koniec aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Natomiast pani dyrektor Małgorzata Puchalska podziękowała uczniom SP nr 1 za wspaniały występ i wręczyła im „słodkie co nieco”.