PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE

26 marca 2015 r.

pi1_15 pi2_15 pi3_15 pi4_15 pi5_15 pi6_15 pi7_15 pi8_15

fot. Agnieszka Rudowicz

Dnia 16 marca obserwowałam zajęcia plastyczne w klasie III a pod tytułem "Pisanki, kraszanki, malowane jajka" prowadzone przez panią Jolantę Miłowicką. Oglądając techniki zdobienia jaj, które zaprezentowały dzieci na lekcji (Quilling, decoupage, ozdabianie makaronem i cekinami), najbardziej przypadła mi do gustu technika decupage.
Postanowiłam zorganizować takie zajęcia w swojej klasie, ale żeby było bardziej rodzinnie przed świętami, zaprosiłam także rodziców. Dzieci przywitały rodziców wiosenną piosenką i wspólnie zabraliśmy się do pracy. Całe spotkanie przebiegało w miłej rodzinnej atmosferze i wszystkim spodobało się ozdabianie jajek techniką decupage, niektórzy zapowiedzieli, że wykorzystają nowo poznaną technikę w swoich domach. Powstały piękne i kolorowe jajeczka, które ozdobią naszą klasę w ten przedświąteczny czas.

Tekst: Agnieszka Rudowicz