KOMUNIKAT
KOŃCOWY
MISTRZOSTW POWIATU OLECKIEGO SZS
W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH
Data i miejsce: 27.10.2016r., pływalnia „Lega”
w Olecku
Organizator: MOSiR Olecko
Sędzia główny: Paweł Maksimowicz
Sędzia startowy: Robert Markowski
Sędzia aparatury pomiarowej: Robert Jankowski
Do zawodów zgłosiły się następujące szkoły:
Szkoły Podstawowe: SP1 Olecko (opiekun Krzysztof Zaniewski, Krzysztof Dawidziuk),
SP3 Olecko (opiekun Artur Szarnecki), SP4 Olecko (opiekun Marzena Jasińska, Iza
Osiecka).
Gimnazja: Gimnazjum 1 Olecko (opiekun Marzena Jasińska, Iza Osiecka), Gimnazjum
2 Olecko (opiekun Alina Kalinowska).
WYNIKI:
SP 50m styl dowolny dziewcząt
1. Maja Lenkiewicz
SP 1 Olecko 0:34,45
9 pkt.
2. Rebeka Kasprzak SP 4 Olecko
0:34,47 7 pkt.
3. Aleksandra Rudzińska SP 3 Olecko
0:35,85 6 pkt.
4. Anna Kramkowska SP 3 Olecko
0:39,33 5 pkt.
5. Karolina Kopycka SP 4 Olecko
0:45,35 4 pkt.
6. Martyna Kaszkiel
SP 4 Olecko 1:00,02
3 pkt.
SP 50m styl dowolny chłopców
1. Antoni Witkowski
SP 1 Olecko 0:33,57
9 pkt.
2. Filip Szmyt
SP 3 Olecko 0:34,32
7 pkt.
3. Tymek Malinowski SP 4 Olecko
0:40,24 6 pkt.
4. Kornel Romotowski SP 4 Olecko
0:44,67 5 pkt.
5. Kamil Gryko
SP 1 Olecko 0:44,98
4 pkt.
6. Paweł Wojtkielewicz SP 3 Olecko
DQ
SP 50m styl klasyczny dziewcząt
1. Maja Bagieńska
SP 1 Olecko 0:43,02
9 pkt.
2. Daria Dźwilewska SP 3 Olecko
0:52,63 7 pkt.
3. Ada Adamska
SP 1 Olecko 0:52,99
6 pkt.
4. Olga Gabruś
SP 3 Olecko 0:55,76
5 pkt.
5. Julia Truszczyńska SP 4 Olecko
1:00,66 4 pkt.
SP 50m styl klasyczny chłopców
1. Rafał Życzkowski
SP 1 Olecko 0:53,77
9 pkt.
2. Jakub Maciejewski SP 4 Olecko
0:55,09 7 pkt.
3. Paweł Kuszewski SP 3 Olecko
1:04,21 6 pkt.
4. Jan Omilian
SP 1 Olecko 1:08,36
5 pkt.
5. Klaudiusz Domoradzki SP 3 Olecko
1:09,60 4 pkt.
SP 50m styl grzbietowy dziewcząt
1. Daria Machnacz SP 3 Olecko
0:46,89 9 pkt.
2. Iza Kalinowska
SP 4 Olecko 0:50,10
7 pkt.
3. Aleksandra Molas
SP 1 Olecko 0:50,45
6 pkt.
4. Oliwia Jarosz
SP 3 Olecko 0:51,66
5 pkt.
5. Marta Chołod
SP 1 Olecko 0:52,60
4 pkt.
6. Julia Szlaszyńska SP 4 Olecko
1:13,80 3 pkt.
SP 50m styl grzbietowy chłopców
1. Hubert Modzelewski SP 3 Olecko
0:50,56 9 pkt.
2. Eryk Czaplejewicz SP 4 Olecko
0:50,68 7 pkt.
3. Paweł Wawrzyn
SP 1 Olecko 0:51,13
6 pkt.
4. Janusz Krajewski
SP 1 Olecko 0:51,97
5 pkt.
5. Bartłomiej Czerwiński SP 3 Olecko
0:56,74 4 pkt.
6. Konrad Kamiński SP 4 Olecko
1:09,19 3 pkt.
SP 50m styl motylkowy dziewcząt
1. Gabriela Biszewska
SP 1 Olecko 0:46,64
9 pkt.
2. Aleksandra Chmielewska
SP 1 Olecko 0:47,21
7 pkt.
SP 50m styl motylkowy chłopców
1. Tomasz Kaszkiel
SP 1 Olecko 0:48,17
9 pkt.
SP sztafety dziewcząt (8x25m)
1. SP 1 Olecko
2:38,30
36 pkt.
2. SP 3 Olecko
2:50,65
28 pkt.
3. SP 4 Olecko
3:20,14
24 pkt.
SP sztafety chłopców (8x25m)
1. SP 1 Olecko
2:53,70
36 pkt.
2. SP 4 Olecko
3:09,31
28 pkt.
3. SP 3 Olecko
3:16,51
24 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SP
1. SP 1 Olecko
89 pkt.
2. SP 3 Olecko
65 pkt.
3. SP 4 Olecko
49 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW SP
1. SP 1 Olecko
83 pkt.
2. SP 4 Olecko
56 pkt.
3. SP 3 Olecko
54 pkt.
|