W dniu 7 października 2017 roku rozpoczęła się kolejna edycja
zawodów pływackich Warmia i Mazury Pływają.
Pływalnię LEGA zdominowali pływacy Naszej Szkoły. Oto wyniki w kategorii szkół
podstawowych.
Kat. Dziewczęta 6-9 lat
1
|
|
|
|
Amelia Gajewska
SP 1
|
|
|
|
00:18:85
|
2
|
|
|
|
Martna Kaszkiel
SP 1
|
|
|
|
00:21:50
|
3
|
|
|
|
Magdalena Wyszyńska
|
|
|
|
00:21:67
|
4
|
|
|
|
Nina Szyłkiewicz
SP 1
|
|
|
|
00:22:92
|
5
|
|
|
|
Malwina
Muszyńska
SP 1
|
|
|
|
00:23:98
|
6
|
|
|
|
Julia Masianis
SP 1
|
|
|
|
00:29:36
|
7
|
|
|
|
Karolina
Niedziejko
SP 1
|
|
|
|
00:32:81
|
Kat. Dziewczęta 10-12 lat
1
|
|
|
|
Gabriela
Biszewska
SP 1
|
|
|
|
00:15:26
|
|
2
|
|
|
|
Aleksandra
Chmielewska
SP 1
|
|
|
|
00:15:36
|
|
3
|
|
|
|
Ada Adamska
SP 1
|
|
|
|
00:17:38
|
|
4
|
|
|
|
Marta Chołod
SP 1
|
|
|
|
00:19:43
|
|
5
|
|
|
|
Justyna Racis
SP 1
|
|
|
|
00:21:54
|
|
6
|
|
|
|
Zuzanna Sędzicka
SP 1
|
|
|
|
00:22:37
|
|
7
|
|
|
|
Karolina
Ciszewska
SP 1
|
|
|
|
00:25:41
|
|
8
|
|
|
|
Aleksandra Plaga
SP 1
|
|
|
|
00:28:42
|
|
9
|
|
|
|
Emilia Szczech
SP 1
|
|
|
|
00:28:63
|
|
Kat. Chłopcy <6 lat
1
|
|
1.
|
|
Janusz
Ziółkowski –Niedziejko SP 1
|
|
|
|
00:19:76
|
|
Kat. Chłopcy 6-9 lat
1
|
|
|
|
Igor Max
Szejnoga
|
|
|
|
00:18:49
|
|
2
|
|
|
|
Piotr Witkowski
SP 1
|
|
|
|
00:19:67
|
|
3
|
|
|
|
Hubert Jurewicz
SP 1
|
|
|
|
00:22:02
|
|
4
|
|
|
|
Juliusz Kłos
|
|
|
|
00:25:14
|
|
5
|
|
|
|
Kacper Pietrzyk
SP 1
|
|
|
|
00:25:51
|
|
6
|
|
|
|
Filip Żurawlew
|
|
|
|
00:28:85
|
|
7
|
|
|
|
Filip Kopeć
SP 1
|
|
|
|
00:32:19
|
|
8
|
|
|
|
Wiktor Czarniecki
|
|
|
|
00:32:39
|
|
9
|
|
|
|
Emanuel Gajda
SP 1
|
|
|
|
00:33:29
|
|
Kat. Chłopcy 10-12 lat
1
|
|
|
|
Hubert Modzelewski
|
|
|
|
00:15:37
|
|
2
|
|
|
|
Antek Witkowski
SP 1
|
|
|
|
00:15:41
|
|
3
|
|
|
|
Kamil Gryko
SP 1
|
|
|
|
00:17:39
|
|
4
|
|
|
|
Rafał Życzkowski
SP 1
|
|
|
|
00:17:91
|
|
5
|
|
|
|
Michał
Matyjewicz
SP 1
|
|
|
|
00:17:96
|
|
6
|
|
|
|
Bartosz Czerwiński
|
|
|
|
00:18:87
|
|
7
|
|
|
|
Michał Stankiewicz
|
|
|
|
00:19:08
|
|
8
|
|
|
|
Maksymilian
Gałkowski
SP 1
|
|
|
|
00:19:25
|
|
9
|
|
|
|
Janusz Krajewski
SP 1
|
|
|
|
00:21:44
|
|
10
|
|
|
|
Kacper Truchel
|
|
|
|
00:21:68
|
|
11
|
|
|
|
Cyprian Jórczyk
|
|
|
|
00:23:25
|
|
12
|
|
|
|
Aleksander
Jakubowski SP
1
|
|
|
|
00:23:63
|
|
13
|
|
|
|
Patryk Sawicki
SP 1
|
|
|
|
00:27:00
|
|
14
|
|
|
|
Karol Sieniawski
SP 1
|
|
|
|
00:27:32
|
|
15
|
|
|
|
Bartosz Gierak
SP 1
|
|
|
|
00:28:63
|
|
16
|
|
|
|
Rafał Boratyński
SP 1
|
|
|
|
00:43:42
|
|
Kat. Chłopcy 13-14 lat
1
|
|
|
|
Dawid Mitin
|
|
|
|
00:29:35
|
|
2
|
|
|
|
Filip Szmyt
|
|
|
|
00:32:82
|
|
3
|
|
|
|
Tomasz Kaszkiel
SP 1
|
|
|
|
00:33:48
|
|
4
|
|
|
|
Daniel Dobaj
|
|
|
|
01:00:27
|
|
|