WSPOMNIENIA...   POZDROWIENIA...

Prześlij zdjęcia, pozdrowienia,   na  email: ewa.l@wp.pl

Pozdrawiam wszystkich nauczycieli, a w szczególności Panią Reginę Essel. Ściskam wszystkich absolwentów i z zaciekawieniem czekam na spotkanie! Wspomnienia, cóż nie wszystko z pewnością pamiętam, ale to co pamiętam, to samo dobro! Arnold Hościłło (wychowawca: Edward Ćwirko, VIII c, 1978)

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich absolwentów do wspaniałej SP1. Już 4 czerwca niepowtarzalny Jubileusz!
( wychowawca: Jadwiga Chodukiewicz, VIII a, 1978)

Tak, tak to były czasy, jakieś 23 lata temu. Łukasz Laszkowski

Pozdrowienia dla wszystkich z SP1. Miło było tam pobierać nauki, pracować, odwiedzać.... (wychowawca: Danuta Narewska)

VIII c nie da się. A po nas to i ... Pozdrowienia dla wychowanków Pani Anny Miszkiel.

Po 30 latach ukończenia szkoły serce rwie się do wspomnień o młodości, przyjaźni, tamtego przekonania, że świat należy do nas młodych. Wspomnień przed klasówką z matmy, o tradycyjnych jesiennych wykopkach, pochodach 1- majowych o pospiesznym przypinaniu tarczy do rękawa....., bo czekał na nas dyrektor. Jakże inni byliśmy wtedy. Życzę wszystkim miłych spotkań koleżeńskich i samych przyjemnych chwil, dużo zdrowia i pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Szczególne ciepłe życzenia przesyłam moim koleżankom: Eli, Wioli, Dorocie, Joli, Agacie, Maryli, Baśce oraz kolegom: Adamowi, Mirkowi, Darkowi, Andrzejowi, Krzyśkowi i innym przystojniakom z klasy VIII b.

Życzę wszystkim z "Jedynki" niezapomnianych wrażeń i miłego spędzenia czasu. Mój aforyzm na najbliższe lata wszystkim rocznikom brzmi: "Pamiętaj, że dzień wczorajszy jest już historią. Dzień dzisiejszy, jest darem. Wykorzystaj więc każdą minutę, jak tylko najlepiej potrafisz".

fot. Archiwum